Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Data dodania: 2021-10-21 10:48:26
#ID: 31974

Zakres obowiązków:

·         telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami (również zagranicznymi);

·         obsługa administracyjno-organizacyjna biura;

·         współpraca z pracownikami biura oraz udzielanie im wsparcia w codziennych obowiązkach;

·         dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

·         bieżące sprawy administracyjne związane z funkcjonowaniem firmy,

·         inne czynności wynikające ze specyfikacji pracy;

Wymagania:

·         warunek konieczny: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodny kontakt mailowy i telefoniczny;

·         umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami;

·         dynamika w działaniu i dobra organizacja pracy własnej;

·         otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu długofalowych kontaktów;

·         orientacja na cel oraz konsekwencja w działaniu;

·         znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

·         mile widziane prawo jazdy;

·         dyspozycyjność do pracy na pełny etat;

·         obsługa komputera, poczty, pakietu Office.

Oferujemy:

·         pracę w pozytywnej atmosferze;

·         pracę jednozmianową na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;

·         atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego;

·         możliwość powiększenia swoich umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń;

·         narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy (laptop, telefon).

Firma SebaIndustries powstała w 1997r. Jako spółka funkcjonujemy od 2019 r. Siedziba firmy znajduje się w Sanoku w woj. podkarpackim. Nasze doświadczenie zostało zdobyte na przestrzeni wielu lat oraz przy wdrażaniu pokaźnej ilości projektów zarówno w kraju jak i zagranicą m.in. Niemczech, Holandii, Australii.

Zajmujemy się montażem konstrukcji stalowych, spawaniem urządzeń ze stali nierdzewnej, oraz serwisowaniem urządzeń elektroniki oraz automatyki przemysłowej, projektowaniem systemów automatyki przemysłowej, montażem instalacji elektrycznych, automatyki, tras kablowych, prefabrykacją, montażem i uruchomieniem szaf sterowniczych.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz ze wskazaniem w temacie nazwy stanowiska na adres biuro@sebaindustries.pl

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy uzupełnić oświadczeniem o treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SebaIndustries Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy w celu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)”.

Cena: Do negocjacji